Придбання твердопаливних котлів на умовах пільгового кредиту

Бажаєте придбати котел в кредит?
Компанія «Тепловіннер», в рамках здійснення державної програми заходів "Щодо ефективного використання енергоресурсів та енергозбереження", пропонує спеціальні умови кредитування від АБ "Укргазбанк" з обов'язковим відшкодуванням державою до 70% вартості придбаного енергоощадного обладнання.

Як отримати
купити твердопаливний котел в кредит
Щоб скористатися пільговими умовами кредитування та отримати відшкодування, необхідно виконати наступні прості кроки:
Отримайте рахунок-фактуру (або інший документ на підставі яких буде придбано товар) - Паспорт,
- ідентифікаційний код,
- довідку про доходи, рахунок-фактуру або інший документ на підставі якого купується товар) - Отримайте позитивне рішення
- Підишіть кредитний договір
- Оплатіть власний внесок Надайте банку документ про придбання товару Перераховується компенсація в рахунок погашення частини кредиту

Відшкодування державою
Агентство держенергоефективності перераховує кошти в сумі 20% вартості твердопалиного котла (70% - для покупців, яким призначена субсидія) на рахунок клієнта, для погашення тіла кредиту. Але не більше 12 тисяч гривень, якщо за кредитні кошти купуються котли з використанням будь-яких видів палива окрім природного газу.

Умови кредитування
твердопаливні котли в кредит
Вимоги до позичальника

Проконсультуйте мене
Бажаєте дізнатися більше про те, як придбати твердопаливний котел у кредит?
Скористайтеся послугою безкоштовного замовлення дзвінка. Наші спеціалісти зателефонують Вам і нададуть вичерпну інформацію з усіх цікавлячих Вас питань.
Замовити консультацію