КВІТНЕВЕ ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ГАЗУ НА 53 %

Твердотопливный котел СЕТ, котел на дрова Гринбернер, котел на твердом топливе СЕТ, пеллетный котел СЕТ, котел на пеллетах СЕТ, автоматический пеллетный котел СЕТ, водогрейный котел ГРИНБЕРНЕР на твердом топливе, промышленные твердотопливные котлы СЕТ, украинские твердотопливные котлы, твердотопливные котлы большой мощности, производство твердотопливных котлов, стальные твердотопливные котлы, твердотопливные котлы СЕТ для дома, котел на дровах для хати, промышленные отопительные котлы СЕТ, промышленные пеллетные котлы, твердопаливні котли Україна, твердопаливні котли Україна, котли на дровах, опалювальна техніка Україна, котли сет, котли грінбернер, пелетні котли, промислові твердопаливні котли, автоматичні твердопаливні котли, твердопаливні котли Київ, українські твердопаливні котли, твердопаливні котли від українського виробника, твердопаливні котли низька ціна, котли +на тверде паливо, котли на твердому паливі

Вже у платіжках за квітень 2016-го українці відчують помітне підвищення тарифів на газопостачання. 53% - така зміна очікує населення. Інтернет та телебачення переповнені заголовками про подорожчання, в яких голова НКРЕКП повідомляє про підвищення вартості на газопостачання. На сьогодні тариф на газ в Україні становить 3600 грн/1000 м куб. газу з врахуванням ПДВ, а з 1 квітня вартість становитиме 5500 грн.

Дані підвищення пов’язані із прийнятими умовами меморандуму з Міжнародним Валютним Фондом владою України ще у 2015 році.

 

З повагою,

команда "Тепловіннер"

Коментарів: 0
Розміщено 22 Mar 2016 автором Teplowinner