Буферна емність на 500 л для твердопаливного котла

Теплові акумулятори, ціни. Акумулюючі буферні ємності, тепловіннер, Купити буферні ємності для твердопаливних котлів, буферні ємності купить в Києві, теплоаккумулятор в КиєвіТеплообмінник виготовлено з харчової хром-нікелевої сталі марки AISI304.

Параметри теплообмінника: потужність 15 кВт, довжина 15 м, діаметр 15 мм, площа 0,97 м кв, продуктивність 258 л гарячої води/год.

Потужності даного теплообмінника достатньо для забезпечення гарячою водою (50-55 град.) середньостатистичну сім'ю з 4-х чоловік.

Бак виготовлено зі сталі марки Ст3 (конструкційна вуглецева сталь звичайної якості, яка широко застосовується в промисловості) товщиною 3 мм.

У вартість входить потрійна теплоізоляція (при необхідності може бути зйомною) товщиною 80 мм (рідкий утеплювач + неткане полотно (войлок)+термостійкий поролон).

Зовні буферна ємність вкрита кольоровим чохлом (колір можна обрати самостійно).

Загальний діаметр ємності з теплоізоляцією складає 780 мм.

Загальна висота ємності становить 1590 мм.

Вага 98 кг.

При виготовленні буферної ємності використовується подвійний шов для підвищення міцності.

Проводиться контроль якості на всіх етапах виробництва.

Гарантія від виробника становить 3 роки.

Можливе замовлення ємності без теплообмінника. Її вартість становитиме 8999 грн!

Буферна ємність (теплоаккумулятор) у поєднанні з твердопаливним котлом забезпечить Вам не лише ефективну, а й надійну систему опалення!

тепловіннер, Акумулюючі ємності (буферні баки), буферні ємності для твердопаливних котлів, акумулюючі ємності ціна, акумулюючі баки від виробника 

 

 

P.S. Побачити та купити буферну ємність (теплоакумулятор) в Києві можливо за адресою: вул. Соборна (Леніна) 13, с. Петропавлівська Борщагівка ( в районі "обойного" ринку, 200 м від Кільцевої).

Коментарів: 0
Розміщено 05 Oct 2016 автором Teplowinner