ТАРИФ НА ГАЗ З 1 ТРАВНЯ 2016

Нафтогаз, Кабінет Міністрів, Вартість теплової енергії, тарифи на газ, ціна на газ, цена газа 2016, стоимость газа 2016, Енергозбереження, Обладнання промислової призначеності енергоспоживальне, енергоефективність, твердотопливный котел СЕТ, котел на дрова Гринбернер, котел на твердом топливе СЕТ, пеллетный котел СЕТ, котел на пеллетах СЕТ, автоматический пеллетный котел СЕТ, водогрейный котел ГРИНБЕРНЕР на твердом топливе, промышленные твердотопливные котлы СЕТ, украинские твердотопливные котлы, твердотопливные котлы большой мощности, производство твердотопливных котлов, стальные твердотопливные котлы, твердотопливные котлы СЕТ для дома, котел на дровах для хати, промышленные отопительные котлы СЕТ, промышленные пеллетные котлы, твердопаливні котли Україна, твердопаливні котли Україна, котли на дровах, опалювальна техніка Україна, котли сет, котли грінбернер, пелетні котли, промислові твердопаливні котли, автоматичні твердопаливні котли, твердопаливні котли Київ, українські твердопаливні котли, твердопаливні котли від українського виробника, твердопаливні котли низька ціна, котли +на тверде паливо, котли на твердому паливі

 

Сьогодні, 27 квітня 2016 р., новим Кабінетом міністрів України було прийнято рішення про чергове підвищення тарифів на природній газ. Згідно даних змін підвищується ціна не лише для промисловості, а й для населення.

Рішення уряду вже узгоджене і вступить в силу з 1 травня 2016 року. Ціна на газ для населення України в доларовому еквіваленті відповідатиме середньорічній ціні імпортного газу. Тобто, вартість для населення становитиме 6,8 грн за кубометр газу. На даний момент тариф на газ складає 7,2 грн. При цьому буде відмінено пільговий тариф (постанова №234) для тих, хто використовує до 1200 кубів газу. Нова вартість на газ діятиме цілий рік без врахування обсягу використання.

Отже, якщо раніше населення сплачувало по пільговому тарифу 3,6 грн за кубометр, то тепер доведеться платити 6,8 грн! З травня 2016-го в Україні діятиме єдина ціна на газ.

Коментарів: 0
Розміщено 27 Apr 2016 автором Teplowinner