ЯК ЕКОНОМИТИ НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ В УКРАЇНІ

як економити на комуналці, комуналка Київ, тарифи на газ, як економити на опаленні,комунальні тарифи київ , ЯК ЕКОНОМИТИ НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ В УКРАЇНІ, ЯК ЕКОНОМИТИ НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ В УКРАЇНІ, комуналка, субсидії для українців, субсидії 2016, енергозбереження, ЛІЧИЛЬНИКИ ТЕПЛА, енергозбереження, тарифи на комуналку в Україні 2016, тарифи на комуналку Київ, СУБСИДІЇ В УКРАЇНІ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ, ТЕПЛО В ДОМІ, Як українцям економити на комунальних послугах, тепловіннер, тепловінер, комунальні тарифи в україні, енергозбереження «по-домашньому», Все починається з тебе

ЛІЧИЛЬНИКИ ТЕПЛА

Це, певно, найперший і найголовніший крок до енергозбереження! Тим більше, що витрати на купівлю та встановлення даного приладу, повернуться вам уже за декілька місяців використання. Зі слів користувачів, їх плата скоротилася майже вдвічі. За що платили раніше – незрозуміло. Це допоможе вам більше не платити за сусіда, а сплачувати лише за реально використану вами теплову енергію.

СУБСИДІЇ В УКРАЇНІ

Поширена тема для українців 2015-2016 років «Субсидії» - головний метод економії за думкою більшості! Чомусь люди постійно налаштовані на «халяву» і дуже тяжко пояснити нам, що «халяви» не буде, потрібно діяти самому. Всі скаржаться на збільшення комунальних тарифів і незмінну заробітну плату, звикнувши користуватися всіма ресурсами «на повну». Але ніхто не бере до уваги те, що ми країна, котра не видобуває газ в необхідних масштабах, зате отримує немалі дотації. Кажучи простіше, це те саме, що ти приходиш в магазин і купуєш хліб не по 10 грн, а по 2 грн, решту за тебе сплачує хтось інший. От тільки незрозуміло з яких причин, головне: "Як же було добре - газ дешевий!". Та не хвилюйтеся, потім цих 8 гривень з вас все одно спишуть, наприклад, за рахунок податків. А країна і далі тоне у вічних кредитах, бо немає за що той газ купувати! Але ж ми не думаємо про це, раніше ж було краще!

Взагалі, низька ціна (неринкова) на «синє» полум’я тільки розбестила нас. Ми навіть ніколи не цікавилися скільки той газ коштує для інших країн. Наприклад, в Європі. Так от, європейці давно почали модернізувати свої будинки, переходити на альтернативні джерела опалення, давно почали використовувати технології, котрі дозволяють економити. Зате, ми звикли жити у будинках, витрати на які перевищують наші доходи! Звикли включати опалення і відкривати вікна! Звикли не утеплювати свої будинки/квартири і обігрівати навколишнє середовище! Звикли користуватися газовими котлами 20-річної давності з ККД в кращому випадку 10%, не замінюючи і не обслуговуючи їх.

Коли підвищилися тарифи на природній газ, ми мали два шляхи виходу: оформлення субсидії або енергоефективне кредитування, що дозволяло, наприклад, заощадити на придбанні «негазового» котла до 30%. При чому, котел вам не на один рік допоможе зекономити сімейний бюджет порівняно із субсидіями, котрі кожного року потрібно оформляти повторно і незрозуміло, чи отримаєш їх знову. Проте, люди ринулися оформляти субсидії, причому субсидіантів виявилося майже третина населення України.

 Та вже 2016-й рік показав всю суть даної економії: банки дали доступ Мінфіну на перевірку банківських рахунків (відсіялися ті, хто приховав свої реальні доходи), проходять ретельні перевірки по даним Державної Фіскальної Служби, Пенсійного Фонду, Фондів соціального страхування, тощо. В результаті - кількість субсидіантів скоротилася. А «нечесні» субсидіанти ще й мають повернути державі подвоєну суму нарахувань!

В той час, ті, хто придбав енергоощадне обладнання вже в 2016 році вийдуть на його окупність, зважаючи на нові тарифи за газ! Думайте самі, вирішуйте самі….

Висновок один – ХАЛЯВИ НЕ БУДЕ!

ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Раніше ми з посмішкою дивилися американські фільми, коли герой чистив зуби зі стаканчика. А тепер це реальність. І, якщо спробувати, то виявляється того стаканчика води достатньо. Але ми ж не звикли економити. А все чому? Тому, що ми навіть не уявляємо скільки тієї води взагалі є на Землі, здається, що цей ресурс нескінченний. При цьому, інтернет майорить соціальною рекламою з посилом – люди вмирають від спраги, а ми бездумно витрачаємо воду. Тут, ніби, задумався… Та це до першого приходу в ванну кімнату… звички викоріняти надзвичайно важко…Бо: "Я все життя так робив і робити буду!".

Та, якщо взяти до уваги, наприклад, Київську область, то вже є обмеження на артезіанські свердловини. У приватного сектору значно впав рівень води у колодязях, доводиться їх поглиблювати.

Вчені б’ють на сполох – 2/3 людей планети до 2025 року відчуватимуть недостатність у питній воді.

Все починається з тебе! Вимикай воду, коли чистиш зуби, чи коли намилюєшся у душі! А головне – привчай до цього своїх дітей – це наше майбутнє!


ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Часто можна побачити будинок ввечері, як новорічна ялинка - в усіх вікнах світло, незалежно чи є в цьому потреба. Вимикай світло, коли виходиш з кімнати! Зберися все ж таки і з кожної зарплати заміняй звичайну лампочку на енергозберігаючу, це буде майже невідчутно для бюджету сім’ї по витратам, зате незабаром помітиш економію + довговічність їх роботи значно вища, ніж звичайних.

Про холодильник – дійсно є можливість економити і за рахунок нього! Експерти рекомендують, щоб відстань між холодильником та стіною була не меншою, ніж 10 см. Щоб він не стояв під прямими сонячними променями, подалі від вікна та батареї. А ще краще – якщо місцерозташування холодильника буде прохолодним!

Про вічного друга у справах наведення порядку в домі – пилосос. Рідко хто задумувався, що найбільше електроенергії він споживає при ввімкненні. Тому, краще уникати частих виключень. До того ж, не забувайте регулярно його чистити, адже заповнений сміттям пилосос витрачає більше на 20% електроенергії!

ТЕПЛО В ДОМІ

Уявляєте, якщо ваші радіатори в будинку/квартирі будуть пофарбовані в темний колір, а за батареєю буде закріплена фольга, то температура може підвищитися на 2 градуса. Погодьтеся, 18 градусів значно краще, ніж 16! Різниця відчутна!

І звісно ж вікна – чи знали ви, що понад 30% тепла втрачається саме через малоефективні застарілі вікна! Звісно ж, краще всього, замінити їх новими сучасними, наприклад, двокамерними! Але, якщо фінанси не дозволяють зробити це навіть в кредит, тоді не забуваємо про наших вірних друзів: скоч і вату (чи інший утеплюючий матеріал, що є в домі) і бігом утеплювати вже існуючі. Ну і звісно ж, вхідні двері – недаремно наші бабусі завішували їх покривалами! Подумайте, як ви можете їх утеплити!

І пам'ятай - ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ! Коли підвищилися тарифи на природній газ, ми мали два шляхи виходу: оформлення субсидії або енергоефективне кредитування, що дозволяло, наприклад, заощадити на придбанні «негазового» котла до 30%. При чому, котел вам не на один рік допоможе зекономити сімейний бюджет порівняно із субсидіями, котрі кожного року потрібно оформляти повторно і незрозуміло, чи отримаєш їх знову. Проте, люди ринулися оформляти субсидії, причому субсидіантів виявилося майже третина населення України.

Коментарів: 0
Розміщено 04 Aug 2016 автором Teplowinner