АКЦІЯ! КОТЕЛ + БАК - ДЕШЕВШЕ ТАК!

Енергозбереження, Обладнання промислової призначеності енергоспоживальне, енергоефективність, твердотопливный котел СЕТ, котел на дрова Гринбернер, котел на твердом топливе СЕТ, пеллетный котел СЕТ, котел на пеллетах СЕТ, автоматический пеллетный котел СЕТ, водогрейный котел ГРИНБЕРНЕР на твердом топливе, промышленные твердотопливные котлы СЕТ, украинские твердотопливные котлы, твердотопливные котлы большой мощности, производство твердотопливных котлов, стальные твердотопливные котлы, твердотопливные котлы СЕТ для дома, котел на дровах для хати, промышленные отопительные котлы СЕТ, промышленные пеллетные котлы, твердопаливні котли Україна, твердопаливні котли Україна, котли на дровах, опалювальна техніка Україна, котли сет, котли грінбернер, пелетні котли, промислові твердопаливні котли, автоматичні твердопаливні котли, твердопаливні котли Київ, українські твердопаливні котли, твердопаливні котли від українського виробника, твердопаливні котли низька ціна, котли +на тверде паливо, котли на твердому паливі, акция, акція, теплоаккумулятор для твердотопливного котла, теплоаккумуляторы для твердотопливных котлов, буферная емкость для твердотопливного котла, установка твердотопливного котла, схема подключения твердотопливного котла, выбор твердотопливного котла, бойлер для твердотопливного котла, схема обвязки твердотопливного котла с баком-аккумулятором, расчет буферной емкости твердотопливного котла, бак накопитель горячей воды, бак аккумулятор для отопления, бак для отопления, буферные емкости для отопления, буферная емкость для котла, буферная емкость для систем отопления, буферная емкость для систем отопления, буферный аккумулятор, буферная ёмкость, буферный бакСенсаційна акція від компанії «Тепловіннер» - РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!

Твердопаливний котел СЕТ 20 кВт + бак на 500 л (чорна сталь, без теплообмінника) всього 26 000 грн!

Придбавши ці товари одним чеком, ваша економія складає 1400 грн!

Товари, що приймають участь у акції:

 

1.     Твердопаливний котел СЕТ 20Р (20 кВт) – це водогрійний стальний котел українського виробництва, призначений для обігріву приміщення площею 100-200 м кв. Укомплектований пультом управління та вентилятором примусового надуву польського виробництва. Сталь 5 мм. Вага 295 кг. Теплообмінник стальний, трубчастий зі сталі 09Г2С. Високий ККД (90-93%). Рухомі сопла подачі повітря, що забезпечують рівномірний процес горіння палива по всій топці. Твердопаливні котли СЕТ працюють на різних видах твердого палива: дрова, відходи деревини, брикети, вугілля. На одній закладці дрів працює 8-12 годин. Опалювальний котел СЕТ надзвичайно простий у використанні, економічний по витратам палива. За рахунок двоступеневого горіння палива (майже повне розщеплення продуктів згорання) не потребує щоденної чистки.

 

Прайсова ціна котла СЕТ 20 кВт без бака 18 400 грн.

 

2.     Буферна ємність (теплобак, акумулюючий бак, акумуляційний бак) з чорної сталі без теплообмінника на 500 л – умовний термос, котрий максимально ефективно вбирає тепло, що передається з твердопаливного котла і в подальшому передає тепло в систему опалення по мірі необхідності. Використовуючи тепло з бака, а не напряму з котла, можна максимально комфортно регулювати температуру в будинку. Установлений бак в систему опалення в поєднанні з твердопаливним котлом забезпечує значну економію у використанні палива та довговічність роботи котла та самої системи опалення в цілому. Товщина сталі 3 мм. Ізоляція трьох-шарова 30 мм. Є  можливість підібрати чохол до баку на свій смак. Гарантія 3 роки. Можливі індивідуальні розміри баку за замовленням клієнта.

 

Прайсова ціна бака на 500 л з чорної сталі без теплообмінника 9000 грн.

Коментарів: 0
Розміщено 30 May 2016 автором Teplowinner