Автоматичний пелетний
котел СЕТ 25 АП, 25 кВт

пелетні котли CЕТ 25 АП з автоматичною подачею палива
пелетні котли CЕТ 25 АП українського виробництва
пеллетный котел СЕТ 25 АП украина
Пеллетные котлы СЕТ отопления
Горелка для твердотопливного котла СЕТ 25 АП на пеллетах с автоматической подачей топлива
РРЦ -
(рекомендована роздрібна ціна)
Наша ціна -
Ви економите
Є в наявності
КУПИТЬ
Автоматичний пелетний котел "СЕТ 25 АП" -

це опалювальний котел потужністю 25 кВт, що працює в автоматичному режимі подачі палива: пеллети (гранули) або вугілля. Призначений для опалення приміщень площею до 290 м кв.

Паливо
дрова
брикети
Пелети
Вугілля
Особливості:
 • Підтверджений роками роботи та тестуваннями на стендах ККД 90-93%
 • Конструкція котла виконана з низьколегованої конструкційної сталі марки 09Г2С (підвищеної міцності, призначена для виробництва обладнання, що працює під тиском)
 • Товщина стінок котла та теплообмінника – 6 мм
 • Серце котла – сталевий трубчастий теплообмінник, що дає відсутність зон закипання порівняно з пластинчастим
 • Польський ретортний пальник Pancerpol (модифікація trio) – забезпечує безперебійну роботу котла навіть на пеллетах низької якості. В якості палива, крім пелет, розрахований на дрібно фракційне вугілля (5-25 мм)
 • Чаша пальника постійно обертається під час роботи котла, тим самим не дозволяючи коксуватися паливу (пальник не забивається, очищається автоматично в процесі роботи, не потребує зупинки котла для чищення)
 • У вартість котла входить бункер для палива об’ємом 0,3 м куб, що дозволяє працювати котлу без дозавантаження палива при максимальному навантаженні протягом 3 діб (при -20°), якщо температура вище, то відповідно термін збільшується
 • Котел на пеллетах СЕТ 25 АП працює за принципом двоступеневого горіння палива: горять пелети виділяється піролізний газ в камеру через форсунки подається вторинне повітря за рахунок чого проходить допалювання (майже повне розщеплення продуктів горіння). В результаті – підвищений показник ККД та мала кількість відходів
 • Котел не потребує щоденного чищення
 • Є можливість переходу в ручний режим роботи – встановлюється додаткова решітка в камеру згорання котла, на яку можливо завантажувати тверде кускове паливо – дрова, брикети, відходи деревообробки
 • Гарантія від виробника 3 роки
Будова котла СЕТ 25 АП з бункером і шнековим механізмом

1 – корпус з теплоізоляцією; 2 – топка котла; 3 – теплообмінник (конвективна частина котла); 4 – дверцята завантажування палива з оглядовим вікном; 5 – дверцята для шурування палива та обслуговування пелетного пальника; 6 – люк прочисний боковий; 7 – гільза для датчика температури; 8 – люк прочисний теплообмінника; 9 – патрубок відводу теплоносія (води); 10 – патрубок підводу теплоносія (води);

Будова та принцип роботи котла на пеллетах СЕТ 25 АП

11 – патрубок зливу води з котла; 12 – патрубок зливу конденсату; 13 – вентилятор для подачі повітря в пальник; 14 – вентилятор для подачі вторинного повітря в режимі «Ручний» (встановлюється в котлах від 65 кВт); 15 – форсунки для подачі вторинного повітря; 16 – пальник пелетний (в режимі «Автоматизований»); 17 – вихід на димохід; 18 – патрубок групи безпеки; 19 – манометр (для котлів від 50кВт); 20 – решітки колосникові; 21 – блок керування (контролер); 22 – шнековий механізм; 23 – мотор-редуктор; 24 – бункер для палива (пелет); 25 – система пожежогасіння.


ТМ «СЕТ» (ТОВ "Сучасні Ефективні Технології") – український виробник (завод) твердопаливних котлів, розташований у м. Києві, лідер галузі 2016. Початок виробництва котлів під даною ТМ з 2009 року. Позначення «АП» у коді товару – котел з автоматичним завантаженням палива.
Теплопродуктивність, кВт 25
Площа обігріву, м², макс. 290
ККД, % (не менше) 88
Робочий тиск води в котлі, МПа (кгс/см²) мінімальний 0,1(1)
максимальний 0,2(2)
Робоча температура котла,°С 60-90
Діаметр димової труби, мм 170х160
Мінімальна висота димової труби, м 5
Об’єм води в котлі, л 105
Рівень шуму при роботі котла, Дб, не більше 35
Питоме споживання електроенергії, кВт*год 0,2
Діаметр приєднувальних патрубків на вході/виході G 2 ”
Об’єм бункера для палива, м куб. 0,3
Габаритні розміри котла, мм, не більше довжина 1210
ширина 600
висота 1180
Маса котла, не більше, кг 320
Доставка котла СЕТ 25 АП проводиться службою перевезення на вибір клієнта (наприклад: Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, тощо) по всій території України.
Відвантаження товару проводиться після повної оплати, або післяплатою ("наложенний" платіж) з попереднім внесенням авансу у розмірі 10% від вартості товару, але не менше 2000 грн. Також, можливий самовивіз зі складу виробника (м. Київ) у будні дні до 17:00 (у п'ятницю до 16:00).
Документація на котел, гарантійний талон та комплект додаткового обладнання при перевезенні знаходяться у камері котла.
Комплект поставки твердопаливного котла СЕТ 25АП:
Котел - 1
Бункер - 1
Пальник - 1
Блок (пульт) управління - 1
Вентилятор - 1
Група безпеки VALTEC VT460 - 1
Кран кульовий Ду 15 З/В - 1
Комплект чищення котла - 1
Настанова з експлуатації та монтажу - 1
Інструкція блока керування (регулятора температури) - 1
Відгуки про товар