Котел на пеллетах українського виробництва СЕТ 40 АП, 40 кВт

пелетні котли CЕТ 25 АП з автоматичною подачею палива
твердопаливний котел на пелетах, вугіллі
пульт керування для пеллетного котла СЕТ 40 АП украина
група безпеки Вальтеч для пеллетного котла
горелка Pancerpol котла на пеллетах
РРЦ -
(рекомендована роздрібна ціна)
Наша ціна -
Ви економите
Є в наявності
КУПИТЬ
Котел на пеллетах "СЕТ 40 АП" –

це твердопаливний котел потужністю 40 кВт з механізованою подачею палива: пелети або вугілля дрібної фракції. Призначений для обігріву приміщень площею до 480 м кв.

Паливо
дрова
брикети
Пелети
Вугілля
Особливості:
 • Протестований часом та клієнтами ККД котла СЕТ 40 АП сягає 90-93%.
 • Корпус котла та теплообмінник виготовлені зі сталі марки 09Г2С (низьколегована, жаростійка сталь підвищеної міцності).
 • При виробництві використовується сталь товщиною 6 мм.
 • Конструктивом котла продумано трубчастий теплообмінник, що забезпечує кращий відбір тепла порівняно із пластинчастим.
 • У комплекті з котлом СЕТ 40 АП йде ретортний пальник зі шнековою подачею палива польського виробництва (Pancerpol). Головною перевагою даного пальника є робота на пелеті навіть з високим показником зольності (низька якість).
 • Дана модель пелетного котла може також працювати на вугіллі дрібної фракції. При потребі, можливий перехід на опалення в ручному режимі (дрова, брикети, тощо).
 • Під час роботи котла на пеллетах в автоматичному режимі паливо з бункера подається в топку котла шнеком (принцип м'ясорубки), а процес горіння проходить безпосередньо в чаші пальника, котра виготовлена з чавуну. Дана чаша, в процесі роботи, постійно обертається і не дає продуктам горіння утворювати корж. Тобто, пальник очищає себе сам під час роботи.
 • Роботою котла, вентиляторами та пальником керує дуже простий та зручний у використанні пульт управління закордонного виробництва. Також, даний пульт має додаткові датчики температури та може керувати роботою циркуляційного насосу.
 • За рахунок подачі в камеру згорання котла вторинного повітря забезпечується ефект піролізу, що дозволяє майже повністю розщепити продукти горіння. Простіше кажучи, це дасть змогу зекономити паливо, адже воно буде йти на обігрів вашого приміщення, а не у димохідну трубу.
 • Опалювальний котел СЕТ 40 АП на пеллетах забезпечує безперебійну роботу на одному завантаженні пелет у бункер до 3-х діб (при -20°).
 • Експлуатаційний термін роботи котла становить не менше 15-ти років.
Будова котла СЕТ 40 АП з бункером і шнековим механізмом

1 – корпус з теплоізоляцією; 2 – топка котла; 3 – теплообмінник (конвективна частина котла); 4 – дверцята завантажування палива з оглядовим вікном; 5 – дверцята для шурування палива та обслуговування пелетного пальника; 6 – люк прочисний боковий; 7 – гільза для датчика температури; 8 – люк прочисний теплообмінника; 9 – патрубок відводу теплоносія (води); 10 – патрубок підводу теплоносія (води);

Розріз та будова роботи котла на пеллетах СЕТ 40 АП

11 – патрубок зливу води з котла; 12 – патрубок зливу конденсату; 13 – вентилятор для подачі повітря в пальник; 14 – вентилятор для подачі вторинного повітря в режимі «Ручний» (встановлюється в котлах від 65 кВт); 15 – форсунки для подачі вторинного повітря; 16 – пальник пелетний (в режимі «Автоматизований»); 17 – вихід на димохід; 18 – патрубок групи безпеки; 19 – манометр (для котлів від 50кВт); 20 – решітки колосникові; 21 – блок керування (контролер); 22 – шнековий механізм; 23 – мотор-редуктор; 24 – бункер для палива (пелет); 25 – система пожежогасіння.


ТМ «СЕТ» (Сучасні Ефективні Технології) - український котловиробник (м.Київ), котрий добре зарекомендував себе не тільки в Україні, а й за її межами (експорт котлів ТМ "СЕТ": Великобританія, Молдова, Білорусь). Позначка "АП" у назві товару - артикул котла з автоматичною подачею палива.
Теплопродуктивність, кВт 40
Площа обігріву, м², макс. 480
ККД, % (не менше) 88
Робочий тиск води в котлі, МПа (кгс/см²) мінімальний 0,1(1)
максимальний 0,2(2)
Робоча температура котла,°С 60-90
Діаметр димової труби, мм 170х160
Мінімальна висота димової труби, м 5
Об’єм води в котлі, л 156
Рівень шуму при роботі котла, Дб, не більше 35
Питоме споживання електроенергії, кВт*год 0,2
Діаметр приєднувальних патрубків на вході/виході G 2 ”
Об’єм бункера для палива, м куб. 0,4
Габаритні розміри котла, мм, не більше довжина 1280
ширина 660
висота 1390
Маса котла, не більше, кг 455
Відправка котла СЕТ 40 АП клієнту проводиться службою доставки на вибір клієнта (наприклад: Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, тощо) по всій території України.
Відвантаження товару проводиться після повної оплати, або післяплатою ("наложенний" платіж) з попереднім внесенням авансу у розмірі 10% від вартості товару, але не менше 2000 грн. Також, можливий самовивіз зі складу виробника (м. Київ) у будні дні до 17:00 (у п'ятницю до 16:00).
Документація на котел, гарантійний талон та комплект додаткового обладнання при перевезенні знаходяться у камері котла.
Комплект поставки твердопаливного котла СЕТ 25АП:
Котел - 1
Бункер - 1
Пальник - 1
Блок (пульт) управління - 1
Вентилятор - 1
Група безпеки VALTEC VT460 - 1
Кран кульовий Ду 15 З/В - 1
Комплект чищення котла - 1
Настанова з експлуатації та монтажу - 1
Інструкція блока керування (регулятора температури) - 1
Відгуки про товар